logo

Ile powinieneś zarabiać? – sprawdź w aplikacji mobilnej serwisu PensjoMetr

Z nie do końca wyjaśnionych przyczyn – w Polsce nie rozmawiamy wprost o pieniądzach. W procesie rekrutacji o proponowanych zarobkach dowiadujemy się na samym końcu, o „takie rzeczy” nie wypada również pytać członków rodziny czy znajomych. Nawet w Internecie trudno o rzetelne i aktualne informacje.

Skąd więc mamy wiedzieć – ile dokładnie powinniśmy zarabiać, skoro nie mamy porównania?


Z pomocą przychodzi najnowsza aplikacja portalu badającego rynek wynagrodzeń w Polsce – PensjoMetr.pl, który jest częścią serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl.


Aplikacja – Pensjometr – baza wynagrodzeń – odpowie nam na długo pozostające bez odpowiedzi pytanie – ile powinniśmy zarabiać? Dzięki aplikacji dowiemy się, czy nasza pensja znajduje się poniżej, a może powyżej średniej dla danego stanowiska. Otrzymamy także konkretne dane na temat naszej wartości rynkowej.


Jak to działa?


Aplikację można pobrać w sklepach Google Play na system operacyjny Android. Po pobraniu wystarczy wpisać kilka podstawowych danych – stanowisko, wiek i lokalizację, by dowiedzieć się, jak wysokość naszej pensji wypada w porównaniu z innymi osobami o podobnych warunkach zatrudnienia.


Aplikacja umożliwia porównywanie, analizowanie i otrzymywanie na bieżąco powiadomień o zmianach w zakresie wynagrodzenia. Zapewnia stały monitoring zarobków dla danego stanowiska.


Jeśli potrzebujesz więcej danych – aplikacja przyjrzy się również wysokości wynagrodzenia pod kątem ekonomicznych wskaźników – chociażby takich – jak indeks Big Maca.


Aplikacja gromadzi aktualne i rzetelne informacje na temat wynagrodzeń, a dodatkowo jest prosta w obsłudze. Wyniki prezentowane w aplikacji skłonią pracowników do większej wiary w swoją wartość i pomogą w kolejnej rozmowie o podwyżkę – podkreśla Joanna Żukowska z serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.plBadanie wynagrodzeń

Uzyskaj bezpłatne spersonalizowane porównanie wynagrodzeń.

Porównaj swoje wynagrodzenie